Innowacyjnosc jest nasza domena

eForum Bankowość i Finanse

eForum Bankowość i Finanse jest jedną z niewielu firm szkoleniowych na rynku, która przez 20 lat swojej działalności wyspecjalizowała się w oferowaniu szkoleń z konkretnego zakresu: zarządzania ryzykiem, instrumentów finansowych, bankowości korporacyjnej, rachunkowości i controllingu a także aspektów prawnych funkcjonowania instytucji finansowych.

więcej

Koncentrujemy się wyłącznie na obszarach najważniejszych z punktu widzenia banków, instytucji finansowych oraz działów finansowych przedsiębiorstw. Nasze szkolenia podzielone są na wyodrębnione tematycznie obszary, tak aby ułatwić osobom zainteresowanym dotarcie do interesujących ich zagadnień. Uczestnikami naszych szkoleń jest zarówno kadra zarządzająca, jak i eksperci, specjaliści z instytucji finansowych, publicznych, nadzorczych a także sektora przedsiębiorstw.

O NAS

Wysoki poziom szkoleń zapewnia doświadczony zespół naszych wykładowców, wśród których znajdują się czołowi przedstawiciele największych polskich instytucji finansowych.
Szkolenia przeprowadzamy zarówno w formie szkoleń otwartych, jak i wewnętrznych, których tematyka może zostać dostosowana do Państwa indywidualnych oczekiwań.
Więcej informacji otrzymają Państwo kontaktując się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Przeprowadzonych szkoleń

Lat na rynku

%

Zadowolonych klientów

Szkolenia Wewnętrzne

Szkolenia Wewnętrzne – szyjemy na miarę

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i realizujemy szkolenia dedykowane w oparciu o zasugerowany zakres merytoryczny czy temat szkolenia. Istnieje także możliwość wskazania konkretnego wykładowcy do poprowadzenia szkolenia dedykowanego.

więcej

Na przestrzeni lat zmieniło się postrzeganie szkoleń przez firmy, które nie traktują już pozyskiwania wiedzy jako koszt, lecz inwestycję w kapitał ludzki stanowiącą klucz do sukcesu i przyszłego rozwoju firmy. Należy pamiętać, że szkolenia wewnętrzne są doskonałą alternatywą dla szkoleń otwartych.
Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem a nasi wykładowcy są wieloletnimi praktykami uznanymi na rynku. Dzięki naszej elastyczności możemy zorganizować prawie każde szkolenie z zakresu bankowości i finansów. Zachęcamy do kontaktu z nami, zadawania pytań, rozwiewania wątpliwości, ustalania szczegółów.

Szkolenia Otwarte

Szkolenia Otwarte – dzielimy się wiedzą

Szkolenia realizujemy zarówno w formule otwartej, jak i profilowanej na wewnętrzne potrzeby Klientów. Mamy również doświadczenie w realizacji szkoleń w formule one-to-one, które profilowane są pod kątem oczekiwań i wymagań wyższej kadry menadżerskiej.

więcej

Szkolenia otwarte mają z góry określony termin, miejsce realizacji, program szkolenia oraz prowadzącego. Wszystkie tematy szkoleń otwartych są realizowane również w formule szkoleń wewnętrznych z możliwością modyfikacji pod określone zindywidualizowane potrzeby Klienta.
eForum Bankowość i Finanse docenia opinie obecnych i przyszłych uczestników szkoleń, dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami, pomysłami. Jeśli więc mają Państwo ciekawe rekomendacje na interesujące i rynkowo atrakcyjne szkolenie, jesteśmy do dyspozycji. Możecie zostać naszą inspiracją i współprojektować szkolenie. Zapraszamy do współpracy.

Rekomendacje

“Zarządzanie Ryzykiem Portfela Kredytów Detalicznych – Szkolenie ogólnie uważam za ciekawe i wartościowe. Prowadząca szkolenie okazała się osobą o biegłej znajomości tematyki szkolenia, dużej wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem, a z przekazanej wiedzy wynikało również spore doświadczenie, jakie posiada w tym zakresie.”

Adrian Malinowski, Pion Relacji z Klientami i Sprzedaży, Bank Zachodni WBK SA

“Budowa Modeli Scoringowych z Wykorzystaniem Regresji Logistycznej Scoring Kredytowy II – Szkolenie bardzo profesjonalne, przeprowadzone bardzo dobrze. Obszerny materiał został przekazany w sposób jasny i zrozumiały.”

Dariusz Lichniak, Dep. Ryzyka, Raiffeisen Leasing Polska S.A.

“Nowa Umowa Kapitałowa – Dla mnie, jako praktyka w budowie modeli PD, LGD, CCF szkolenie było interesujące i dało szerszy ogląd związany z wdrażaniem NUK, w szczególności w zakresie wyznaczania kapitału regulacyjnego i ekonomicznego.”

Marcin Nadolny, PwC

Kontakt

Arkuszowa 89 lok. E, Warszawa 01-934

eforum@eforum.com.pl

22 213 81 97

+48 604 202 588

 

RODO&Przetwarzanie danych osobowych