Pomysły - Propozycje i Zamówienia


Jeśli wśród Państwa współpracowników zrodziła się potrzeba podniesienia kwalifikacji zawodowych bądź nabycia nowych umiejętności, to w naszej ofercie znajdziecie również szkolenia spersonalizowane, których istota polega na współtworzeniu programu a nawet wskazaniu Wykładowców dedykowanych do tego konkretnego szkolenia. Zdobędziecie Państwo wiedzę i praktyczne umiejętności a doświadczenie trenerów pozwoli w pełni rozwinąć skrzydła. Możecie również skorzystać z gotowego rozwiązania zaproponowanego przez naszą firmę. Wystarczy zamówić u nas szkolenie wewnętrzne a my zrealizujemy je specjalnie dla Państwa.

W świecie ekonomii opartej na wiedzy, twoje dochody zależą od tego czego się uczysz.
Bill Clinton

Jeśli w pracy mają Państwo zadanie, którego realizacja wymaga profesjonalnej, wąskiej i praktycznej wiedzy służymy pomocą. Wspólnie pokonamy każde wyzwanie, bowiem Zespół naszych Wykładowców jest w stanie zaproponować różnorodne rozwiązania, wykorzystując w tym celu swoje kompetencje i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej.

Nic tak nie zadziwia ludzi jak zdrowy rozsądek i proste działanie.
R. W. Emerson

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszych szkoleń, materiałów, Wykładowców, miejsca szkolenia czy nurtują Państwa inne sprawy merytoryczne lub organizacyjne - to jest odpowiednie miejsce. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie z należytą starannością.

Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Poe Edgar Allan

Jeżeli mają Państwo ciekawy pomysł na interesujące i rynkowo atrakcyjne szkolenie, jesteśmy do dyspozycji. Możecie zostać naszą inspiracją. Wystarczy wypisać kilka zagadnień z interesującej tematyki a my rozwiniemy i ułożymy program, znajdziemy odpowiedniego Wykładowcę, profesjonalnie zajmiemy się przesłanym pomysłem, z którego może skorzystają inni potencjalni uczestnicy. Jeżeli zaproponowana tematyka szkolenia okaże się hitem rynkowym, gwarantujemy 10% rabatu na wszystkie nasze szkolenia w jakich będą Państwo chcieli uczestniczyć w bieżącym roku.

Jeśli natomiast nie znaleźli Państwo na rynku ani w naszej ofercie szkolenia jakiego poszukujecie, możecie do nas o tym napisać a my przeanalizujemy możliwość realizacji szkolenia, które spełni Państwa oczekiwania. Z przekazanej koncepcji będą mogli skorzystać także Państwa współpracownicy.

Ludzka kreatywność jest największym zasobem.
Richard Florida Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez eForum Bankowość i Finanse z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 01-934 przy ul. Arkuszowa 89E zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania (art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych pochodzących od eForum Bankowość i Finanse z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 01-934 przy ul. Arkuszowa 89E, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz. 1204.


Najbliższe Szkolenia
Instrumenty Finansowe
Wycena Instrumentów Pochodnych
Warszawa, 11-12/04/2019