One-to-one

Spotkania sam na sam z wykładowcami
Zapytaj o konsultacje

Wierzymy że indywidualne podejście to klucz do sukcesu

Ofertę indywidualnych spotkań, konsultacji i warsztatów organizowanych z naszymi konsultantami i wykładowcami, kierujemy głównie do kadry menedżerskiej wysokiego i średniego szczebla: Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów Zarządzających oraz Dyrektorów Funkcyjnych.

więcej

Z naszych długoletnich obserwacji i doświadczenia, wynika że Management, z uwagi na ciągły brak czasu, korzysta jedynie z konferencji organizowanych w celu przedstawiania nowości czy wyzwań stojących przed branżą w sposób bardzo ogólny, hasłowy bez szczegółów pozwalających na poznanie istoty zagadnień. Konferencje mają najczęściej na celu jedynie zapoznanie się z trendami czy nowymi regulacjami prawnymi w sposób ogólny wręcz syntetyczny.
Dla tej przepracowanej i przemęczonej kadry wyższego szczebla, która chciałaby pozyskać unikatową i najnowszą wiedzę z obszaru szeroko pojętych finansów, a nie może uczestniczyć na szkoleniach organizowanych w tradycyjnej formie grupowej, oferujemy szkolenia w relacji One-to-One, które już od dłuższego czasu z powodzeniem realizujemy wspólnie z naszymi strategicznymi Partnerami. Dyskrecja i odrobina intymności podczas spotkań stanowi dodatkowy element decydujący o wyborze tej formy inwestycji w swoją wartość rynkową.

Kontakt

pon – pt

09.00 -17.00

Mail

eforum@eforum.com.pl

Telefon

22 213 81 97

Formularz kontaktowy

RODO&Przetwarzanie danych osobowych