Szkolenia

Szkolenia Otwarte

Szkolenia otwarte są projektami, które cyklicznie pojawiają się w naszej ofercie szkoleniowej. Obszary szkoleń oraz szczegółowa ich tematyka zawsze dostosowana jest do najnowszych wyzwań panujących na rynku usług bankowych i finansowych.
więcej


Otwarci jesteśmy również na redefiniownie szkoleń otwartych w formułę dedykowanych szkoleń wewnętrznych, jak najbardziej dopasowanych i dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy firmą elastyczną, adaptacyjną i kreatywną skupioną na wartościach dostarczanych naszym Klientom, poprzez projekty szkoleniowe.

Informacje

Szkolenia realizowane są w dobrze wyposażonych salach konferencyjnych zlokalizowanych głównie w centrum Warszawy. Z uwagi na specjalistyczny zakres warsztatów, szkolenia realizowane są w grupach nie większych niż 15 osób. Ponadto w ramach szkolenia oferujemy przerwy kawowe oraz lunch.

Lokalizacja: Warszawa

Terminy: Dostępne w zakładce kalendarz bądź na naszym profilu LinkedIn

Zakres: Finanse, Bankowość, Rachunkowość i Controlling, Zarządzanie Ryzykiem, Faktoring

Wykładowcy: Naszymi wykładowcami są eksperci z dużym doświadczeniem praktycznym

Najlepsi wykładowcy

Naszymi prelegentami, trenerami i wykładowcami są uznani w swojej branży specjaliści i menadżerowie.

Doświadczenie

Działając na rynku od ponad 20 lat firma zdobyła doświadczenie, które zyskało uznanie wśród Klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Materiały elektroniczne

Uczestnicy naszych szkoleń wewnętrznych otrzymują poza egzemplarzami w formie papierowej również materiały w formie elektronicznej

Nasza oferta

*Promocje nie sumują się w przypadku pakietu Corporate, w przypadku stałych klientów, którzy wystawią pozytywną opinię na wszystkich mediach społecznościowych przysługuje rabat 15%